counter create hit

مطالب مرتبط:
انصاری همچنان به دنبال حضور در روسیه

انصاری همچنان به دنبال حضور در روسیه

مدافع بااخلاق پرسپولیس علیرغم کم شدن شانسش برای حضور در لیست تیم ملی از رقم خوردن این اتفاق ناامید نیست.

دستورالعمل های مرتبط با سیاست های مدیریت بازار ارز تصویب شد

جلسه ستاد اقتصادی دولت صبح پنجشنبه با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد و دستورالعمل های مرتبط با سیاستهای اتخاذ شده در خصوص مدیریت بازار ارز مورد بحث و بررسی و تصویب قرار گرفت. ...

سید بندی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ مشخص شد +عکس

کنفدراسیون فوتبال آسیا سیدبندی مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات را اعلام کرد.

ابراهیم زاده: از وقتی آمده ام، سپاهان بهتر شده است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد حضور در این تیم مثمرثمر بوده است.

سید بندی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ مشخص شد/ایران در سید یک

کنفدراسیون فوتبال آسیا سیدبندی مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات را اعلام کرد.

آخرین وضعیت حسن زاده و علی محمدی در سپاهان

سرمربی سپاهان وضعیت دو بازیکن کلیدی این تیم را تشریح کرد.

رهبر انقلاب: احتیاج به «تعمیر قلب» داریم

بیانات رهبر انقلاب در دیدار با جمعی از کارگزاران نظام منتشر شد.

اعلام ترکیب ذوب آهن مقابل فولاد

امیر قلعه نویی ترکیب تیمش برای دیدار با فولاد را اعلام کرد.

بازیکن محبوب برانکو رباط صلیبی پاره کرد

ساعت 24- هافبک محبوب سرمربی پرسپولیس که در اکثر بازی های این تیم در ترکیب اصلی به میدان رفته با آسیب دیدگی شدید روبرو شد.

ساعت 19:31؛ کار کی روش تمام نمی شود (عکس)

ساعت 19:31؛ کار کی روش تمام نمی شود (عکس)

سرمربی پرتغالی تیم ملی در فاصله کوتاه باقیمانده تا جام جهانی روسیه به دنبال بررسی جزیی ترین مراحل آماده سازی شاگردانش است.

درخشش پسران نوجوان تکواندو ایران با دو طلای درخشان / دختران نوجوانان همچنان روی روند ناکامی

درخشش پسران نوجوان تکواندو ایران با دو طلای درخشان / دختران نوجوانان همچنان روی روند ناکامی

چهارمین روز از دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2018 امروز (پنجشنبه – 23 فروردین ماه) به پایان رسید و در پایان دو مدال طلا توسط هوگوپوشان کشورمان کسب شد. ...

اعلام برنامه مسابقات و اسامی تیم های شرکت کننده

اعلام برنامه مسابقات و اسامی تیم های شرکت کننده

به گزارش "ورزش" به نقل از روابط عمومی در فدراسیون کشتی, برنامه رقابت ها به شرح زیر است: دوشنبه 22 دسامبر: ساعت 15 تا 16: نشست داوران ساعت 16 تا 17: نشست مشترک وکلا و.... و مربیان از قرعه کشی تیم ها پنج شنبه 23 آذر: ساعت 7:15 تا 7:45: معاینات پزشکی ساعت 7:30 تا 8: وزن کشی تمام اوزان ساعت 10 تا 14: مسابقات دور اول و دوم ساعت 15 تا 16:30: مسابقه از دور دوم و دوم ساعت 16:30 تا 17: مراسم افتتاحیه ساعت 17 تا 18:30: مسابقات در دور دوم ساعت 18:30 تا 21:30: مسابقات بین گروهی چهار شنبه 24 دسامبر: ساعت 7 تا 7:30: وزن کشی تمام اوزان ساعت از 9 تا 10:30: مسابقات برای بهبود تیم پدر و مادر ساعت 10:30 تا 12: مسابقات برای کسب عنوان 9 و 10 و 7 و 8 و 5 و 6 ساعت 13:30 تا 15: مسابقه رده بندی ساعت 15 تا 16:30: مسابقه نهایی همچنین اسامی تیم های شرکت کننده در این مسابقه به شرح زیر است: نام 13 تیم شرکت کننده در این مسابقه به شرح زیر است: 1 - دینامو ارمنستان 2 - برخی از مردم است. گرجستان 3- پائوک یونان 4- بوداپست سی اس مجارستان 5- اسکاپ (اسپورت کلاب فیزیکیال آکادمی) قرقیزستان 6- المپیک هاپ رومانی 7- موسکو روسیه 8- تاجیک ایر تاجیکستان 9- بیوک شهیر ترکیه 10- سامسون اوکراین 11- سیناصنعت ایذه 12- بیمه رازی اصفهان 13- شهدای مدافع حرم قم